Meist

Kes me oleme? Mis me teeme?

Oleme Clivecode.

Clivecode tegeleb kodulehtede ning e-poodide loomisega nii era kui ka äriklientidele. Meie lehed on kõik WordPress / Woocommerce baasil ja oma töös üritame järgida võimalikult palju, et lehed oleks lihtsad, mugavad, kiired ning töökindlad.

  • WordPressi asjatundlikkus: Clivecode’is kasutame WordPressi jõudu dünaamiliste ja kasutajasõbralike veebisaitide loomiseks. Olenemata sellest, kas avate ajaveebi, e-kaubanduse platvormi või ettevõtte veebisaiti, kasutab meie meeskond WordPressi mitmekülgsust, et teie visioon ellu viia.
  • Teie jaoks kohandatud lahendused: me mõistame, et pole kahte ühesugust ettevõtet. Seetõttu läheneme igale projektile isikupäraselt, tehes teiega tihedat koostööd, et mõista teie eesmärke ja eelistusi. Alates disainikontseptsioonist kuni teostuseni tagame, et teie veebisaidi iga aspekt peegeldab teie brändi identiteeti ja resoneerib teie sihtrühmaga.
  • SEO-sõbralikud kujundused: tänapäeva konkurentsitihedal digitaalsel maastikul on nähtavus võtmetähtsusega. Meie veebisaidid on loodud SEO parimaid tavasid silmas pidades, tagades, et teie sait on otsingumootori tulemuste lehtedel kõrgemal kohal ja meelitab ligi orgaanilist liiklust. Alates optimeeritud sisust kuni puhta koodistruktuurini paneme aluse teie edule veebis.
  • Vastupidavus ja mobiilivalmidus: kuna enamik Interneti-kasutajaid pääseb sisule juurde mobiilseadmetes, ei ole reageerimisvõime läbiräägitav. Meie veebisaidid on hoolikalt kujundatud, et kohaneda sujuvalt erinevate ekraanisuuruste ja eraldusvõimetega, pakkudes optimaalset vaatamiskogemust kõigis seadmetes.
  • Igakülgne tugi ja hooldus: meie pühendumus teie edule ulatub kaugemale teie veebisaidi käivitamisest. Pakume pidevaid tugi- ja hooldusteenuseid, et hoida teie saidi tõrgeteta toimimine, tagades selle turvalisuse, ajakohasuse ja muutuvatele nõudmistele vastava varustuse.
  • Läbipaistev suhtlus ja õigeaegne kohaletoimetamine: Usume läbipaistva suhtluse edendamisse igal sammul. Alates projekti algusest kuni kohaletoimetamiseni võite loota, et hoiame teid kursis ja kaasame. Meie täiustatud arendusprotsess tagab õigeaegse tarne kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Kas olete valmis viima oma digitaalset kohalolekut järgmisele tasemele? Tehke koostööd meiega ja avage oma veebipõhiste ettevõtmiste kogu potentsiaal. Olenemata sellest, kas olete idufirma, väikeettevõte või suurettevõte, meil on teadmised ja pühendumus teie visiooni elluviimiseks. Võtke meiega ühendust juba täna, et arutada oma projekti nõudeid ja asuda teekonnale digitaalse tipptaseme poole.

Sotsiaalmeedia
Scroll to Top