Nii nagu teie transpordivahed auto, vajab ka teie koduleht regulaarset hooldust ja parandusi. Vastasel juhul on teil oht seda rikkuda või halvimal juhul kaob teie lehelt kogu info.

Clivecode.ee WordPressi hoolduteenuse abi saate üsaldusväärse WordPressi partneri, kes hoolitseb Teie kodulehe sisu redigeerimise, värskenduste ja turvalisuse eest.

Teil on võimalus keskenduda 100% oma ettevõttele!

Pakume ka WooCommerce hooldusteenust, selle abil on teil võimalik muuta oma e-pood parimaks, lubades meil jälgida teie kaupluse toimimist, värskendades pluginaid, teemasid ning palju muud:

  • Saidi varundamine: see hõlmab teie veebisaidi mitme eksemplari salvestamist erinevatesse asukohtadesse, et saaksite selle turbe rikkumise või failide kustutamise tõrke korral taastada.
  • WordPressi tuuma värskendamine: WordPressi värskendatakse pidevalt selliste vigade (nt turvaaukude) parandamiseks. Peaksite olema kursis värskeima versiooniga, et tagada oma saidi võimalikult turvaline.
  • Teemade ja pistikprogrammide ajakohastamine: teemasid ja pistikprogramme värskendatakse regulaarselt. See hõlmab turvavärskendusi, veaparandusi ja värskendusi, et jääda ühilduvaks WordPressi uusima versiooniga. Nendest värskendustest kasu saamiseks on oluline olla kursis oma teemade ja pistikprogrammide uusimate versioonidega.
  • Vahemälu tühjendamine: veebisaitide jaoks on vahemälud salvestatud failid, mis aitavad teie saiti kiiremini laadida. Aja jooksul võivad puhverdatud failid kogunema hakata ja põhjustada saidi ülespuhumist. Võimalik, et peate asjade lähtestamiseks perioodiliselt vahemälu tühjendama.
  • Andmebaasi optimeerimine: teie WordPressi andmebaas on struktureeritud andmete kogum teie saidi tuumaks. See sisaldab kasutajarolle, postitusteavet ja muud saidi andmeid. Aja möödudes saab andmebaas koguda mittevajalikku teavet, näiteks prügikasti postitusi. Andmebaasi optimeerimine kustutab selle liigse teabe. See võib aidata teie saidil kiiremat laadimist ja vähendada saidi suurust.
  • Woocommerce hooldus: Teie e-poe uuendamine ja hooldus.