Nii nagu teie transpordivahed auto, vajab ka teie koduleht regulaarset hooldustja tuge. Vastasel juhul on teil oht seda rikkuda või halvimal juhul kaob teie lehelt kogu info

Clivecode WordPressi hoolduteenuse abi saate üsaldusväärse WordPressi partneri, kes hoolitseb Teie kodulöhebe sisu redigeerimise, värskenduste, toimise ja turvalisuse eest.

Teil on võimalus keskenduda 100% oma ettevõttele!

Pakume ka WooCommerce hooldusteenust, selle abil on teil võimalik muuta oma e-pood parimaks, lubades meil jälgida teie kaupluse tomimist, värskendades pluginaid, teemasid ning palju muud.

WordPressi hooldus

Arvestades, et soovite oma WordPressi kodulehete uuenduslikuna hoida, tuleb teha sealhulgas regulaarset hooldust. Ükskõik, kas otsite selleks aega või mitte, vajab teie sait pidevalt värskendusi ja parandusi. Nii töötab veebisait murevabalt ning on kõikidele jägijatele nähtav! 

Veebisaidi hooldus tagab teie saidi võimalikult kiire ja turvalise, mis on eduka saidi ja ettevõtte jaoks hädavajalik. Seega pole saidi haldamine valikuline – peate selle tähtsustama. 

Kuigi nende ülesannete täitmine on tülikas, võimaldab WordPressi hooldusteenusele allhange keskenduda sellele, mida teete kõige paremini: oma ettevõtte juhtimisele.

  • Saidi varundamine: see hõlmab teie veebisaidi mitme eksemplari salvestamist erinevatesse asukohtadesse, et saaksite selle turbe rikkumise või failide kustutamise tõrke korral taastada.
  • WordPressi tuuma värskendamine: WordPressi värskendatakse pidevalt selliste vigade (nt turvaaukude) parandamiseks. Peaksite olema kursis värskeima versiooniga, et tagada oma saidi võimalikult turvaline.
  • Teemade ja pistikprogrammide ajakohastamine: teemasid ja pistikprogramme värskendatakse regulaarselt. See hõlmab turvavärskendusi, veaparandusi ja värskendusi, et jääda ühilduvaks WordPressi uusima versiooniga. Nendest värskendustest kasu saamiseks on oluline olla kursis oma teemade ja pistikprogrammide uusimate versioonidega.
  • Vahemälu tühjendamine: veebisaitide jaoks on vahemälud salvestatud failid, mis aitavad teie saiti kiiremini laadida. Aja jooksul võivad puhverdatud failid kogunema hakata ja põhjustada saidi ülespuhumist. Võimalik, et peate asjade lähtestamiseks perioodiliselt vahemälu tühjendama.
  • Andmebaasi optimeerimine: teie WordPressi andmebaas on struktureeritud andmete kogum teie saidi tuumaks. See sisaldab kasutajarolle, postitusteavet ja muud saidi andmeid. Aja möödudes saab andmebaas koguda mittevajalikku teavet, näiteks prügikasti postitusi. Andmebaasi optimeerimine kustutab selle liigse teabe. See võib aidata teie saidil kiiremat laadimist ja vähendada saidi suurust.

On ka palju muid väikeseid ja harvemini vajalikke ülesandeid, mis vajavad samuti tähelepanu, näiteks oma meediumiteegi tühjendamine, rämpsposti kommentaaride kustutamine ja katkiste linkide parandamine. Need näited lihtsalt kriimustavad pinda – nimekiri jätkub!

Woocommendi hooldus

WordPressi tugi

Anname teie küsimustele garanteeritud professionsalsed vasused.

Oleme kättesaadavad ööpäevaringselt. Kui teil esineb WordPressiga seotud muresid v küsimusi, siis oleme teile abiks.

WordPressi värskendused

Tegeleme pluyginate , teema ja WordPressi põhivärskendustega, millega parandame Teie koduöhe turvalisust

Anname paunuse teil oleks ajakohane koduleht, oleks piisavlt kiire, turvaline ja usaldusväärne.

WordPressi veebisaidi enda haldamine on aga vaevaline ülesanne. See nõuab sagedast ja vahel ka igapäevast jälgimist. Ettevõtte juhtimine on piisavalt keeruline, ilma et peaksite oma veebisaidiga iga päev tegelema.  

Õnneks on olemas WordPressi hooldusteenused, mis on loodud hasartmängude vastuvõtmiseks, nii et te ei peaks seda tegema. Järgmises jaotises vaatame üle kaheksa platvormi, mida saate kasutada oma WordPressi saidi hooldamiseks.